Workshop


Warsztaty Fotograficzne Malowane Światłem Malin Portretuje

Wraz z Nphoto, Zalamo oraz SIGMA PHOTO Polska

Wrocław 29.01.2022

Serdecznie zapraszam na warsztaty fotograficzne na których nauczysz się jak przygotować od podstaw sesję fotograficzną, dowiesz się co wpływa na atrakcyjność zdjęcia, jak pracować z osobą po drugiej stronie aparatu. Poznasz tajniki studia fotograficznego oraz nauczysz się jak kreować portrety przy pomocy światła. Dostaniesz gotowy przepis na biznes indywidualnych sesji fotograficznych – odpowiemy sobie na pytanie czym jest marka fotografa, podpowiem jak zdobyć klienta, poznać jego oczekiwania, zaprojektować dla niego sesję i co najważniejsze zbudować długofalową relacje.

Warsztaty fotograficzne work flow pracy w studio: przygotowanie sprzętu, wybór miejsca, stylizacje, przygotowanie sesji. 
światło, modyfikatory, praca z modelką czyli: 
– co wpływa na atrakcyjność zdjęcia
– jak tworzyć kreować spektakularne portrety przy pomocy światła, modyfikatorów i innych narzędzi w studio
– jak opanować światło – rozpracujemy tajniki dobrego świecenia 
– pozowanie, współpraca z modelką i budowanie relacji i atmosfery podczas sesji

– Obróbka zdjęć – tak aby retusz by był prosty i przyjemny!

A co będziemy robić:

Będziemy tworzyć subtelne obrazy za pomocą światła, odkryjemy wieloznaczność fotografii oraz pokażę jak przekształcać myśli w coś namacalnego, jak za pomocą aparatu tworzyć własną sztukę i swoje opowieści. Odkryjemy tajemnicę symbiozy pomiędzy modelem a fotografem, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem w portrecie.  Co najważniejsze nauczycie się jak przy pomocy emocji, uczuć oraz zaangażowania powstają portrety malowane światłem i tym odpowiemy sobie na pytanie czym jest fotografia. 

Podczas warsztatów fotograficznych w studio każdy z uczestników będzie miał okazję popracować indywidualnie z profesjonalną modelką oraz wizażystką i stylistką. Dla komfortu zapewniamy małe grupy warsztatowe – maksymalnie 3 osoby. Modelka podczas sesji jest tylko dla jednego uczestnika, reszta pracuje jako asystenci – po czym następuje zmiana. Najczęściej przygotowujemy trzy sety zdjęciowe po 1,5h tak aby każdy z uczestników mógł spokojnie pracować, zaprojektować i wykonać trzy własne sesje fotograficzne. Po warsztatach zgodnie z podpisaną umową każdy z uczestników będzie mógł publikować wykonane na warsztatach zdjęcia w własnym portfolio do celów niekomercyjnych. 

Zakres pracy: POTRET, SENSUAL, BIELIZNA

Testy obiektywów SIGMA

Profesjonalna obróbka zdjęć Adobe Lightroom PhotoShop

Pokazuję ze post process zdjęć wcale nie musi być skomplikowany. Przez lata pracowałem nad tym aby obróbka była przyjemna i prosta, nie wymagała dużego nakładu pracy. Jeżeli tu jesteś to na myślę że przypadły Ci do gustu moje zdjęcia, więc na pewno spodoba Ci się mój przepis na proste podejście do post procesu. Co za tym idzie bardzo usprawnisz swoją pracę nad zdjęciami w dwóch podstawowych programach Adobe LR i PS . Przekażę nie tylko jak szybko i ze świetnym efektem przygotować swoje zdjęcia, ale także co wpływa na jego atrakcyjność. W ramach warsztatów otrzymasz także film instruktażowy, w celu utrwalenia wiedzy!

STUDIO, ŚWIATŁO, MODELKI, POST PROCESS 

– 3 piękne modelki
– 6 planów zdjęciowych
– 8 godzin praktycznych zajęć 
– 3 osobowe grupy

– komfortowe studio

Tylko 9 miejsc! 


Wszyscy uczestnicy otrzymują zgodę modelek na publikację wizerunku, oraz zachowują prawa majątkowe do wykonanych zdjęć. 

Podczas pracy zapewniamy stały dostęp do napojów, kawy, herbaty – samoobsługa, przekąsek. W cenę wliczony lunch.

Całkowity koszt warsztatów jedna edycja 890zł brutto od osoby

Zadatek w momencie rezerwacji terminu – 390zł 

Druga część płatna w dniu warsztatów – 500zł

zgłoszenia, rezerwacje z podaniem miasta oraz daty na email: photo@exclusive.pl

Wrocław BIG Studio 29.01.2022

Grzegorz Malinowski tel: 531 171 939   

Do zobaczenia! 

%d blogerów lubi to: